Vidiecky dizajn v Pensylvánii

Vidiecky dizajn v Pensylvánii

Každý má o dokonalom domove iné predstavy. Niekto túži po živote vo veľkomeste, iní po pravom opaku. Niekomu sa páči moderný štýl, inému vintage. Každý z nás však určite rád z času na čas opustí ten uponáhľaný svet a vnorí sa do relaxu mimo všetkého a všetkých. Na takéto výlety na samote prinesú človeku pokoj, odpočinok od internetu, fastfoodu a prepchatých nákupných centier. Nie každý si takýto život vie predstaviť, iní takto spokojne žijú a nič im ku šťastiu nechýba.

Na vidieku na jar sadíte kvety, počas letných večerov sedíte na svojej teraske a popíjate vínko, v zime staviate so svojimi deťmi snehuliaka. Dnes Vám prinášame domov, ktorý môže ísť dokonalým príkladom vidieckemu luxusu. Tento starý Pensylvánsky dom dýcha blahom krajiny, je odrezaný od hluku uponáhľaného veľkomesta a má naozaj krásny dizajn. Čo iné si priať ako krásny dom, prekvitajúcu záhradu a milý domček na strome...

V tomto vidieckom domčeku nesmú chýbať črepníkové, ani čerstvo narezané kvety, ktoré ho robia ešte viac očarujúcim.

Nepravidelne, tak trochu zanedbane rozvešané rodinné fotografie po schodisku sú veľmi osobné a ešte viac umocňujú pocit domova. Uhľadenosť a rovnaké fotorámy sú predsa niekedy nuda, neváhajte využiť všetko čo nájdete.

Na vidieckom dome nesmie chýbať ani masívny nábytok, nábytok s ošúchaným povrchom, maľby a zas a znova čerstvé kvety.

K tomuto vidieckemu domu patrí i krásny dom strome, ktorý je naozaj čarovný a poskytuje skvelé miesto pre zábavu detí, či na relax pri dobre knižke.

Predstavte si letné ráno, kedy sa budíte v domčeku na strome, v pohodlnej posteli na štebot vtákov. Ešte raňajky do postele a nič viac si nebudete priať.

Kôlnička musí byť tiež tip-top, takéto dokonalé čaro viete vykúzliť i v nej. Stačí trocha fantázie a starostlivosti.

Túžite po rovnako krásnej záhrade? Pozrite si skvelé inšpirácie:https://vizualizaciestavieb.sk/category/garden/