POSTELE, KTORÉ ŠETRIA PRIESTOR

TIETO INOVATÍVNE NÁPADY POSTELÍ VÁM UŠETRIA PRIESTOR

Posteľ je v každom domove potrebná, i keď máte byt skromných rozmerov. Existuje niekoľko rôznych spôsobov ako ušetriť priesor, i netradičným umiestnením tohto nevyhnutného vybavenia bytu. Stačí len uvažovať inovatívne, kreatívne a prakticky.

Understair-double-bed-600x519

Najčastejšie riešenia postelí, ktoré šetria miesto sú vyklápacie alebo sklopné postele. Vďaka súčasným mechanizmom sa veľmi ľahko sklápajú a rozklápajú, nemusíte sa preto báť preťaženia. Takéto rozkladacie postele navyše nemusíte každé ráno ustlať. Stačí ich jednoduchým pohybom sklopiť nahor a pružiny ich bez problémov premenia na skriňu. Pri výbere sklápacej postele však nezabúdajte na to, aby mala po sklopení dostatok priestoru a vzduchu vo vnútri skrine, aby sa v nej neusadzovala vlhkosť.

Keďže sa fantázii medze nekladú, dizajnéri s obľubou navrhujú i postele, ktoré sú zavesené na strope, alebo sa dokonca zo stropu vysúvajú pomocou jednoduchého automatického systému.

Máte viacúrovňové podlahy? Skryte posteľ do jednej z nich. A čo by ste povedali na posteľ, ktorú keď preklopíte, máte z nej písací stôl?

Skvelé nápady, čo poviete?

[nggallery id=45]