Svietidlá

steinelNECO SK, a.s. – vznik spoločnosti sa datuje rokom 1993, od kedy sa postupným vývojom prepracovala zo spoločnosti s ručením obmedzeným na akciovú spoločnosť.   Na Slovenskom trhu  má spoločnosť stabilné miesto v oblasti distribúcie senzorovej techniky, senzorových svietidiel a náradia najvyššej kvality. Hlavným cieľom spoločnosti je uspokojiť i toho najnáročnejšieho klienta.

SENZOROVÉ SVIETIDLÁ

Automatickému svetlu patrí budúcnosť.

Nielen vo vonkajšej oblasti, kde vynález firmy STEINEL patrí už dnes k štandardnému vybaveniu domu a dvora. S vývojom najmodernejších vysokofrekvenčných senzorov firma STEINEL sprístupnila technológiu budúcnosti aj pre vnútornú oblasť. Tak je teraz maximálna energetická efektívnosť a optimálny komfort bývania realizovateľný aj vnútri budov – powered by STEINEL.

INTELIGENTNÉ OSVETLENIE LED

S potešením Vám predstavujeme modernú sériu inteligentných osvetľovacích prvkov Ledix .

Séria Ledix je rad svietidiel  pre LED žiarovky doplnená napájacími a riadiacimi prvkami . LED svietidlá sa vyznačujú kovovým prevedením a bohatou farebnosťou, čo umožňuje rôzne variácie  v interiéri aj exteriéri ( napr. podsvietenie komunikačných spojníc, fasád budov, nábytku ).
Riadiace jednotky, v spojení so svietidlami, umožňujú vytvoriť aplikácie s rôznorodou funkcionalitou :
• Rozsvietenie a zhasínanie pomocou pohybového čidla zabudovaného v kryte osvetlenia.
• Ovládanie farby a intenzity svietenia rádiovým ovládaním pomocou diaľkového ovládača alebo klávesových tlačidiel.
• Zabezpečenie svietenia po zániku napätia v napájacej sieti pomocou integrovaných záložných akumulátorov.

LUXUSNE SVIETIDLÁ

SENSES – keď svietidlá myslia, vidia, cítia

Spoločnosť Neco je exkluzívnym dovozcom švajčiarskych senzorových svietidiel Senses. Týmto unikátnym svietidlám patrí popredné miesto vo svete dizajnu a technického pokroku. Povznášajú atmosféru svetla na najvyššiu úroveň tvorivosti, štýlu, zmyselnosti a neopakovateľného zážitku.

Tajomstvo úspechu švajčiarskeho výrobcu tkvie v súhre tvarov, dokonalej funkčnosti a jedinečnej emócie.Výrazne elegantné tvary, bez akejkoľvek extravagancie, mimoriadne technické vybavenie svietidiel prepojené najvyššou kvalitou robia z týchto svietidiel jedinečné a nenapodobiteľné originály s puncom umeleckého diela.

Viac na: NECO.SK