Home office v retro štýle

Pracovné prostredie je neoddeliteľnou súčasťou každého pracujúceho človeka. Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí majú možnosť práce z domu, iste nám dáte za pravdu ak povieme, že pracovné prostredie a priestor, ktorý navodzuje chuť do práce, majú značný vplyv na to, ako sa vám darí plniť pracovné úlohy. Home office, čiže domáca pracovňa, si preto vyžaduje svoj osobitý priestor.

Dokonca nemusíte byť jediným členom v domácnosti, ktorý pracovňu používa. Efektívne navrhnutý a zariadený home office môže poslúžiť nielen ako pracovňa, ale aj ako študovňa, či miesto pre domáce úlohy bez rozptyľovania.

A čo štýl dizajnu pracovne? My sme jednoznačne za retro! Retro štýl má stále svojich priaznivcov, používa alebo napodobňuje trendy z minulosti, ako napríklad staré predmety, nábytok , či rôzne vzory. Retro je skrátka nesmrteľné a vďaka tomu vaša pracovňa nikdy nevyjde z módy.

Veríme, že v nasledujúcich fotografiách objavíte inšpirácie a nápady, ktoré vám pomôžu premeniť práve vašu pracovňu na miesto, kde dostanú priestor vaše nápady, talent a pracovné skúsenosti a schopnosti.

Calvet Project

Mid-Century Modern home Office in Los Angeles

Lakeside Drive Residence

Los Angeles Office

Laurel Canyon Wonderland Mid-Century Modern

Mid Century Update

Anthony Residence

Westdale Dr

Retro Revival

Mid-Century Modern Home Office Interior Design

Dream Project Office

Carmel Mid-Century LEED

Hermit Street, Philadelphia

Mid Century Mancave, Brooklyn

La Cañada ResidenceS návrhom interiéru vám poradíme aj v našom interiérovom štúdiu.

Zdroj: www.architectureartdesigns.com